Wyszukiwarka
Producent
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Silnik elektryczny Osapian 55lbs 12V 4 lata gwarancji + bezpiecznik 60A

Producent:HasWing
Gwarancja:4 lata
Cena:930,00 zł
Ilość:
Opis
Silnik elektryczny do łodzi
HasWing Osapian
12V 55 LBS
- Silniki HASWING można używać zarówno w wodzie słodkiej jak i w morzu
- 5 biegów do przodu i 3 do tyłu
- Wygodna teleskopowa rączka z przełącznikiem biegów 5/3. Przełącznik biegów pokryty srebrem gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat.
- Wskaźnik naładowania baterii
- Rączka z regulowanym kątem nachylenia. Możliwość regulacji o 20 stopni w górę od pozycji poziomej i regulacji do 90 stopni w dół, w sumie 110 stopni. Przesuwając w dół głowicę o 90 stopni, możemy złożyć silnik do wygodnej pozycji transportowej.
- Silnik jest wyposażony w teleskopowy rumpel, który zapewnia wygodne sterowanie łodzią o regulowanej długości od 21 do 35 cm.
- Uniwersalny wspornik do mocowania silnika do łodzi lub pontonu. Niezawodny, lepszy niż metalowe konstrukcje. Materiał, z którego wykonano wspornik, jest odporny na odkształcenia termiczne.
- Osapian 55lbs dzięki dużej mocy i śrubie z 3 łopatkami jest jednym z najszybszych silników zasilanych 12V.

Silnik posiada 5 -diodowy wskaźnik naładowania akumulatora. Urządzenie informujące o stanie naładowania akumulatora, zabezpiecza przed przekroczeniem stanu maksymalnego rozładowania akumulatora (10,5V).
Poziom rozładowania 10,5V w czasie pracy silnika to granica bezpieczna po przekroczeniu której akumulator traci swoje właściwości ( pojemność, żywotność ).


Maksymalna grubość deski pawężowej na której można zamontować silnik to 68mm.

Bezpiecznik 60A gratis! Montujemy go na kablu zasilającym plusowym, rozcinając go w odległości ok 25cm od jego końca (bliżej akumulatora). Nie wpływa to w żaden sposób na gwarancję silnika.


Gwarancja 4 lata!
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Akumulator żelowy KM Battery NPG150 12V 150Ah GEL
Bezobsługowy akumulator żelowy wysokiej jakości. Bezpieczny w eksploatacji, nie wymaga konserwacji oraz jest szczelny i może pracować w dowolnej pozycji. Bardzo powolny proces samorozładowania. Akumulatory KMBattery serii NPG są przeznaczone do zastosowań wymagających zwiększonej żywotności przy pracy cyklicznej jak i buforowej .
Producent: KM Battery
1 170,00 zł
przechowalnia
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator
1015398
Aktualna Data: 2021-04-13 00:30
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store