Kategorie
Wyszukiwarka
Producent
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Silnik elektryczny Haswing Protruar 4.0 G 130lbs 24V

PROMOCJA!
Producent:HasWing
Kod producenta:Protruar 4.0 G
Gwarancja:24 miesiące
Cena:3 300,00 zł
3 500,00 zł
Ilość:
Opis
Silnik elektryczny
Haswing Protruar 4.0 G

130lbs 24V

HasWing to marka stworzona z myślą o wymagającym rynku Japońskim.
Kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji silników spowodowało, iż obecnie produkty spod marki HasWing dostępne są na wszystkich kontynentach. Głównymi odbiorcami są Japonia, USA, Australia, Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Austria, Polska, Włochy, Francja, Hiszpania, Rosja.
Przez kilka lat obecności na polskim rynku HasWing udowodnił, że silniki tej marki kojarzone są z jakością, wytrzymałością i trwałością, dzięki czemu są najczęściej kupowanymi silnikami na naszym rynku. Posiadają profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także dostęp do oryginalnych części zamiennych, co zapewnia sprawne działanie na długie lata.
 
Obecnie w ofercie firmy HasWing jest ponad 30 modeli silników od 200 W do 1500 W montowanych z przodu lub z tyłu łodzi, sterowanych ręcznie lub pilotem o konstrukcji tradycyjnej lub BLDC.
 
Postaw na jakość HasWing!
 
Protruar 4.0 G
 

Najmocniejszy model marki Haswing, jeden z nielicznych w ofercie wyposażony w silnik bezszczotkowy. Przeznaczony jest do dużych jednostek. Uciąg 130lbs z łatwością radzi sobie z żaglówkami czy jachtami o długości do 8m. Istnieje możliwość dostosowania silnika do montażu ze sterociągiem. Najlepsza jakość użytych materiałów i estetyka wykończenia. Silniki niezawodne w każdych warunkach.
 
 
Silnik bezszczotkowy o wysokiej mocy!
 
 
Haswing Protruar 4.0G to wysokiej klasy model o mocy 130lbs przy 1100 obr/min. Posiada dużą moc i wysoki moment obrotowy, porównywalny z silnikiem spalinowym 6HP.
Do stosowania na łodziach o masie do 4000kg
 
Silniki bezszczotkowe oferują większą moc przy większej sprawności niż standardowe silniki szczotkowe. Brak szczotek oznacza również większą trwałość i niezawodność.
 
Moc z silnika jest przenoszona na śmigło za pomocą przekładni planetarnej.
 
 
Wskaźnik naładowania akumulatora!
 
 
Silnik posiada 5-diodowy wskaźnik naładowania akumulatora. Urządzenie informujące o stanie naładowania akumulatora, zabezpiecza przed przekroczeniem stanu maksymalnego rozładowania akumulatora (10,5V).
Poziom rozładowania 10,5V w czasie pracy silnika to granica bezpieczna po przekroczeniu ktorej akumulator traci swoje właściwości (pojemność, żywotność).
 
 
Bezstopniowa regulacja - Maximizer!
 
 
Prędkość jest regulowana bezstopniowo, płynnie - technologia maximizera ! 
Jest również możliwość zablokowania obrotów silnika w kilku pozycjach. Obroty można regulować do przodu i do tyłu. Maximizer znacznie oszczędza zużycie prądu - można osiągnąć nawet 5-krotnie dłuższy czas pływania w porównaniu do silników z przełacznikiem biegów.
 
W rumplu zastosowano mechanizm wyłączający obroty silnika w razie wypadnięcia za burtę, Działa to na zasadzie "kluczyka". Kluczyk podłączony jest do dolnej części rączki, natomiast drugi koniec zapięty np. do kamizelki ratunkowej. Przy wypadnięciu poza burtę, łódka nie odpłynie, gdyż  silnik wyłączy się.


Wytrzymały uchwyt metalowy!
 
 
Zastosowany metalowy uchwyt jest odporny na korozję, zapewnia doskonałą trwałość i wytrzymałość.
 
Dodatkowo, głębokość zanurzenia może być ustawiona na najbardziej wygodnym poziomie dzięki regulacji wysokości względem pawęży łodzi.
 
 
Rączka z regulowanym kątem nachylenia!
 
 
Silnik wyposażony w uchylną rączkę, która zwiększa wygodę obsługi. Jest możliwość regulacji rumpla o 90 stopni.
 
 
Kolumna odporna na wodę słoną!
 
 
Kolumna silnika Haswing Protruar 4.0G ma okrągły kształt.
Wytrzymała kolumna ze stali nierdzewnej odporna jest na korozję i uszkodzenia. Silnik można używać zarówno w wodzie słodkiej jak i w morzu.
Dodatkową ochronę przed uderzeniem o dno stanowi płetwa silnika.
 
 
Duży moment obrotowy - Śruba z 3 łopatkami!
 
 
Wraz ze wzrostem prędkości obrotowej śruby, następuje gorsza wydajność - zjawisko kawitacji. Dlatego zastosowano śmigło o dużej średnicy (300mm), by uzyskać jak najwyższą wydajność.
Co za tym idzie śruba zapewnia wysoki moment obrotowy i wysoką sprawność, co daje małe zużycie prądu w porównaniu do standardowych silników.
 
Śruba posiada sprzęgło - w razie wkręcenia się żyłki czy plecionki lub zaczepienia się o korzeń, śruba przeskoczy na ząbkach sprzęgła.
 
 
Dane techniczne:
 
 
Silnik bezszczotkowy chłodzony wodą
Uciąg 130lbs, Moc 1800W
Maximizer płynna regulacja przód - tył
Długość przewodu zasilającego - ok. 1,7 m
Grubość przewodów - 14mm
Zabezpieczenie - przeciążenie, zbyt niskie/wysokie napięcie
Średnica śruby - 300mm
Ilość łopatek - 3
Waga silnika - ok. 8,5 kg
Pobór mocy - max 75A
Długość kolumny silnika - 100cm
Zasilanie - 24V (2x12V w szeregu) min.120Ah


Gwarancja - 2 lata - obejmuje całość silnika
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator
1590199
Aktualna Data: 2022-05-17 23:29
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store