Wyszukiwarka
Producent
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Przetwornica UPS VOLT POLSKA SINUS-PRO 1000E pełny sinus 1000W

Dostępność:Chwilowy brak towaru
Gwarancja:12 miesięcy
Cena:580,00 zł
Opis
PRZETWORNICA VOLT SINUS PRO-1000E

Komputerowy zasilacz awaryjny typu UPS jest urządzeniem do bezprzerwowego zasilania komputerów, serwerów i zestawów komputerowych. W przypadku zaniku napięcia sieci 230VAC, przełącza się w tryb pracy z akumulatora, pozwalając kontynuować działanie systemu i zabezpieczając przed utratą danych. W jednym urządzeniu zostały zawarte funkcje przetwornicy DC/AC typu czysty sinus (pure sine wave), przełącznika awaryjnego UPS, stabilizatora napięcia  sieciowego (AVR) , ładowarki akumulatora (prostownika) oraz przełączników prądu ładowania (5A/10A)
Kolorowy wyświetlacz pozwala monitorować parametry pracy układu.Cechą odróżniającą komputerowe zasilacze awaryjne typu sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu czysto sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Proste, tanie zasilacze wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane  "sinusoidą modyfikowaną" i mogą powodować nieprawidłową pracę wrażliwych, nowoczesnych komputerów lub serwerów z aktywnym układem PFC.
 
Dzięki tej przetwornicy zabezpieczymy urządzenia przed zanikiem napięcia w sieci elektrycznej. Zasilacz w połączeniu z akumulatorem stanowić będzie źródło zasilania dla każdego podłączonego urządzenia, w przypadku zaniku prądu przełączy się automatycznie na zasilanie z akumulatora, a gdy zasilanie z elektrowni wróci zasilacz automatycznie przekaże napięcie na wyjście i naładuje podłączony akumulator.

Przetwornica wyposazona w czytelny kolorowy wyświetlacz czytelny wyswietlacz informujący m.in. o stopniu obciązenia przetwornicy, poziomie naładowania akumulatorów, o wartości napięcia wejściowego i wyjściowego, przeciązeniu przetwornicy, zbyt niskim i zbyt wysokim napięciu sieciowym.
 
Przetwornica z PEŁNYM SINUSEM
 
Przetwornice Serii SINUS PRO wytwarzają na wyjściu napięcie przemienne o przebiegu sinusoidalnym, czyli identyczny jak w sieci energetycznej.
 
 
DANE TECHNICZNE

Moc znamionowa (ciągła): 700 W
Moc przeciążeniowa (chwilowa): 1000 VA
Napięcie akumulatora / -ów: 12 V
Prostownik (prąd ładowania): 5/10 A
Automatyczny regulator napięcia sieciowego - AVR: 140 - 275 VAC
Prąd jałowy (bez obciążenia): 0,3 A ≤ Wartość prądu jałowego ≤ 1,5 A
Dopuszczalny zakres napięcia zasilającego: Przełączenie na zasilanie bateryjne następuje w chwili kiedy napięcie sieciowe jest niższe niż 160 V (+- 5 V) lub wyższe niż 260 V (+- 5 V)
Częstotliwość napięcia zasilającego: 45 Hz ~ 65 Hz
Częstotliwość napięcia wyjściowego UPS: 50 Hz (+- 0,5 Hz)
Zakres napięć wyjściowych: Regulator napięcia sieciowego AVR: 204 - 240 V, zasilacz awaryjny UPS - akumulator: 230 V (+- 3%)
Zabezpieczenia przeciążeniowe (zasilanie bateryjne): W przypadku przeciążenia 110 % - 130 % odłączenie zasilania następuje po 30 s. Jeżeli przeciążenie jest wyższe niż 130 % odłączenie zasilania następuje natychmiast.
Zabezpieczenie przeciążeniowe (zasilanie sieciowe): Urządzenie ostrzega o przeciążeniu, aż do momentu zadziałania bezpieczników.
Dopuszczalna wilgotność: 10 % RH ~ 90 % RH
Dopuszczalna temperatura pracy: 0 ~ 40 °C
Wymiary: 337 mm x 146 mm x 170 mm
Waga: 7,6 Kg
 
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator
1514882
Aktualna Data: 2022-01-29 12:15
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store