Wyszukiwarka
Producent
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Ładowarka automatyczna EST-511

Dostępność:Chwilowy brak towaru
Producent:Stef-Pol
Cena:209,00 zł
Opis

PPUH STEF-POL to firma  specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości prostowników i ładowarek  od 1980 roku. Na swoim koncie ma zgłoszenie patentowe w którym przedstawione rozwiązania zapewniają bezpieczne i dokładne  naładowanie akumulatora.

 

AUTOMATYCZNE ŁADOWARKI EST przeznaczone są do ładowania akumulatorów żelowych, bezobsługowych i ołowiowo-otwartych o napięciu 6V; 12V; 24V. Automatyczne ładowarki wyróżnia to, że po osiągnięciu właściwego napięcia przez akumulator układ nie rozłącza ładowarki, od tego momentu na akumulatorze podtrzymywana jest stała wartość napięcia mierzona bezpośrednio na biegunach akumulatora.

Ładowanie akumulatora tą ładowarką podzielone jest na dwie fazy. W I fazie akumulator ładowany jest stałym prądem, w II fazie ładowanie odbywa się przy stałym napięciu. Przejście z I w II fazę odbywa się automatycznie. Jest to najlepsza metoda ładowania akumulatorów zgodna z zaleceniami  producentów akumulatorów.Ładowanie tymi ładowarkami zapobiega intensywnemu gazowaniu akumulatora przedłużając jego żywotność.

 

Ładowarka automatyczna EST-511 przeznaczona jest do samoczynnego ładowania akumulatorów bezobsługowych, żelowych i ołowiowo-kwasowych o napięciu 12V i pojemności 34-70 Ah.  Świetnie nadaje się do zastosowania przy ładowaniu  akumulatora do zasilania silnika elektrycznego do łodzi, przedłuża jego żywotność. Jest urządzeniem bezpiecznym , po osiągnięciu prądu naładowania podtrzymuje w akumulatorze stałą wartość napięcia.

Dane techniczne:

Napięcie znamionowe zasilania U1         230V~  

Prąd znamionowy zasilania I1                 0,5A

Prąd znamionowy bezpiecznika WTA    630 mA

Napięcie znamionowe wyjściowe U2     12V

Prąd znamionowy wyjściowy I2              5A

Prąd szczytowy wyjściowy Is                  6A

Klasa ochronności                                    II

Limiter napięcia                                       14,9V

Wymiary                                                  230x240x110

Waga                                                        1,90 kg    

Gwarancja 1 rok

Galeria
Zapytaj o szczegóły
Twoje pytanie:
weryfikator
Aktualna Data: 2024-04-19 23:44
Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store